Chemičtí technici kontroly kvality, laboranti a pracovníci v příbuzných oborech

Nabídka práce na volnou pozici pro TEMPERATIOR s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Kociánova 453/11, Liberec, 46006
  • Přidáno: 10. 8. 2024

Chemičtí technici kontroly kvality, laboranti a pracovníci v příbuzných oborech:

UpresnujiciInformace(Společnost TEMPERATIOR s.r.o. je jedním z největších evropských výrobců pohonných hmot z obnovitelných zdrojů.
Náplň práce:
- Zodpovědnost provádění analýz vstupních, mezioperačních a výstupních kontrol vzorků a kvalitu stanovení.
Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ chemická
- praxi v laboratoři, zkušenosti s prováděním chemických rozborů a základní znalosti daného oboru
- znalost práce na PC na uživatelské úrovni
- ochotu pracovat na směny (nepřetržitý provoz)
- samostatnost, pečlivost
- schopnost učit se novým věcem a spolupráce v kolektivu
Nabízíme:
- práci v moderním chemickém provozu
- 5 týdnů dovolené ročně
- 3 dny sick days ročně
- 13. plat
- věrnostní bonus
- stravenky v hodnotě 100,- Kč, na které zaměstnanci nic nedoplácí
- možnost navštěvovat kurzy AJ
Mzda:
- 33 000 - 38 000 Kč)

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 33 000 – 38 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon734 509 599