ZpětVycentrovat mapu

Prodavači smíšeného zboží

Nabídka práce na volnou pozici pro COOP družstvo HB.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Rokytnice 413, Vsetín (Janišov), 75501
  • Přidáno: 10. 7. 2024

Prodavači smíšeného zboží:

UpresnujiciInformace(POŽADUJEME: zodpovědnost, spolehlivost, pracovitost, příjemné vystupování, praxe v oboru vítána.
NÁPLŇ PRÁCE: práce na pokladně, práce v obslužném úseku, vyskládávání zboží, doplňování cenovek, kontrola ZL, úklid. Otevírací doba prodejny: Po-Pá: 6:30 - 17:00, So: 6:30 - 11:00, Ne: 7:00 - 11:00. PP na dobu určitou s možností prodloužení.
NABÍZÍME: příspěvek na stravování, vánoční bonus, měsíční příspěvek na masáže, roční příspěvek pro děti ze soc. fondu,  zaměstnanecký příspěvek na důchodové připojištění.

PRVNÍ KONTAKT: telefonicky v době od 7:00 do 15:00 hod., paní Jitka Tvrdoňová, tel.: 775 773 011 (571 412 489), emailem na adresu: tvrdonova@coophb.cz nebo na adresu: -f782@coophb.cz. Případně osobně v místě výkonu práce. )

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)