ZpětVycentrovat mapu

Office Manager

Nabídka práce na volnou pozici pro ARH+ s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Masarykovo nábřeží 4, Praha 2 (Praha), 12000
  • Přidáno: 18. 6. 2024

Mezinárodní personálně-poradenská společnost, působící v oblasti přímého vyhledávání kandidátů na pozice v TOP managementu a klíčových specialistů, se sídlem v centru Prahy, hledá kandidáta/kandidátku na pozici:

OFFICE MANAGER

Jste organizovaná, komunikativní a samostatná osobnost s vášní pro udržování hladkého chodu kanceláře? Hledáme zkušeného a motivovaného Office Managera, který se postará o naše kancelářské prostředí a podpoří náš tým v každodenních činnostech.

Náplň práce:
• Zajišťování hladkého chodu kanceláře a administrativní podpory
• Správa kancelářských potřeb a zásob
• Organizace schůzek a událostí, přijímání návštěv, dohled nad termíny
• Komunikace s dodavateli a externími partnery
• Vedení administrativy a účetní agendy, komunikace s účetní firmou a příprava dokumentů a podkladů pro zpracování účetnictví
• Práce s vnitrofiremní databází
• Komunikace s dodavateli a mateřskou zahraniční společností

Požadujeme:
• Ukončené SŠ / VŠ vzdělání
• Výborná znalost českého a anglického jazyka, další jazyk výhodou
• Velmi dobrou znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook, PowerPoint, Google Workspace, internet)
• Organizační a komunikační schopnosti, schopnost samostatné práce
• Iniciativní a zodpovědný přístup k práci a přesnost
• Vstřícné a profesionální vystupování
• Praxe v administrativě výhodou

Nabízíme:
• Zajímavou a zodpovědnou práci v dynamickém a mezinárodním prostředí
• Možnost odborného rozvoje a vzdělávání
• Atraktivní pracovní prostředí v centru Prahy
• Flexibilní pracovní dobu a další zaměstnanecké benefity
• Motivující platové ohodnocení
• Podporu přátelského týmu a příležitost podílet se na zajímavých projektech

Pokud Vás tato příležitost oslovila nebo se chcete dozvědět více informací, pošlete, prosím, Vaše strukturované CV na email: office@arh.cz .

* povinná položka

Telefon727960184