ZpětVycentrovat mapu

Provozní elektromechanici

Nabídka práce na volnou pozici pro MAGNETON a.s..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Hulínská 1799/1, Kroměříž, 76701
  • Přidáno: 5. 12. 2021

Provozní elektromechanici:

UpresnujiciInformace(PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Náplň práce: elektroúdržba výrobních linek, strojů a zařízení, provádění preventivních prohlídek výrobních linek a strojů, vyhledávání a diagnostikování elektrických závad, opravy poškozených elektrických částí strojů a výrobních linek
- Požadavky: vyučení / SŠ elektro, § 6 vyhl. 50/1978 Sb., samostatnost, spolehlivost, manuální zručnost, zkušenosti s opravami a údržbou strojů ve výrobní společnosti, základní znalost měřící a regulační techniky, ochota držení pracovní pohotovosti
- Společnost nabízí: HM + bonusy, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, stravování v areálu společnosti - výběrové menu (příspěvek zaměstnavatele), bohatý sociální program
- Kontakt osobně na pracovišti (profesní životopis s sebou) nebo telefonicky v době Po-Pá 8:00-14:00 hod. (paní Slavíková, tel.: 573 592 578, 777 769 486), příp. své písemné nabídky s profesním životopisem posílejte na e-mail: personal@magneton.cz.)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 35 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon573 592 578, 777 769 486
Webhttp://www.magneton.cz