ZpětVycentrovat mapu

Svářeči

Nabídka práce na volnou pozici pro LAMARK s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Zábědov 118, Nový Bydžov (Zábědov), 50401
  • Přidáno: 6. 6. 2021

Svářeči:

UpresnujiciInformace(CZ-ISCO: 72121 Svářeči
SVÁŘEČ/-KA
- Místo výkonu práce:Lamark s.r.o., Zábědov 118, 504 01  Nový Bydžov - Zábědov
- PP na dobu 2 let, nástup možný ihned
- Náplň práce: svařování s CO2 - ocel, hliník, kompletace zakázek
- Požadujeme: zručnost, kvalitně odvedenou práci, dochvilnost, orientaci v technických výkresech, svářecí průkaz na CO2 výhodou
- Nabízíme: příspěvky na stravu, ubytování
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: info@lamark.cz)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 24 000 – 35 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon736 681 935