ZpětVycentrovat mapu

Řidiči ostatních speciálních vozidel

Nabídka práce na volnou pozici pro ELEKTRO MARTÍNEK s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Polepská 667, Kolín, 28002
  • Přidáno: 24. 7. 2024

Řidiči ostatních speciálních vozidel:

UpresnujiciInformace(První kontakt:
osobně: Polepská 667, Kolín - každé pondělí 7 - 8hod.
telefonicky: PO - PÁ 7:00-17:00 na tel. 736 622 522
e-mailem: martinek@elektromartinek.cz

Požadavky:  profesní a strojní průkaz výhodou

Náplň práce: práce se zemními stroji, jeřábem a montážní plošinou na stavebních a elektromontážních akcích firmy

Pracovní doba: flexibilní (pondělí - pátek)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 45 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon736 622 522