ZpětVycentrovat mapu

Účetní všeobecní

Nabídka práce na volnou pozici pro Gymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice, Fráni Šrámka 23.

  • vyžadováno: praxe a vysokoškolské vzdělání
  • lokalita: Fráni Šrámka 1193/23, České Budějovice, 37001
  • Přidáno: 2. 7. 2024

Účetní všeobecní:

UpresnujiciInformace(Požadujeme:
VŠ vzdělání ekonomické,
praktická znalost účetnictví, mzdového účetnictví a personalistiky,
znalost účetních a daňových předpisů,
ochota se vzdělávat a sledovat legislativní změny v oboru,
komunikační schopnosti, systematičnost, preciznost, schopnost práce v týmu,
odborná praxe ve státní sféře výhodou,
trestní bezúhonnost.

Pracovní náplň:
Účetní:
zajištění vedení účetnictví podle zákonných předpisů,
odpovědnost za splnění všech daňových povinností,
zpracování účetní závěrky.

Mzdová účetní:
zpracování mezd,
zpracování evidenčních listů důchodového pojištění,
komunikace s úřady,
roční zúčtování daně z příjmů fyzických osob,
vznik, změny, ukončení pracovního poměru,
zpracování statistických výkazů z oblasti práce a platů.

Co nabízíme:
zázemí stabilní a perspektivní organizace s dlouholetou tradicí,
různorodou a zajímavou práci v přátelském mladém kolektivu,
příspěvek na stravování,
příspěvek na penzijní připojištění,
odpovídající platové ohodnocení,
práci na plný úvazek.)

Vyžadované vzdělání: VŠ Magisterské
Hrubá mzda: 25 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon777643658