ZpětVycentrovat mapu

Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení

Nabídka práce na volnou pozici pro REMAQ, s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: tř. Tomáše Bati 1729, Otrokovice, 76502
  • Přidáno: 15. 8. 2021

Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení:

UpresnujiciInformace(Požadujeme:
OU/SŠ vzdělání obor elektro nebo elektromechanik,
platná vyhláška 50/78 Sb. min. § 6,
manuální zručnost, praxe v oboru min. 3 roky,
znalost a orientace ve výkresové dokumentaci - elektro,
samostatnost, pečlivost, součinnost práce v kolektivu.

Pracovní náplň:
zajištění chodu, oprav a údržby výrobních linek,
instalace strojů a zařízení, údržba a opravy el.zařízení budov.

Nabízíme:
Mzda 35.000 - 45.000.
Nástupní bonus 30.000 Kč, 13. a 14. mzda až do výše 100% sjednané měsíční mzdy,
Příspěvek na stravu.
Pracovní poměr na dobu určitou s prodloužením.

Vyžadované vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Hrubá mzda: 35 000 – 45 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon733 735 200