Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Nabídka práce na volnou pozici pro ŠEDOVÁ s.r.o..

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Kyjov
  • Přidáno: 21. 7. 2024

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace:

UpresnujiciInformace(Do naší společnosti hledáme kolegu / kolegyni na pozici projektového manažera pro projekty SZIF. Úvazek 30-40 hod/týdne dle domluvy.
Náplň práce: administrace a řízení projektů SZIF od podání žádosti až do vyplacení dotace a následný monitoring projektu.
Požadavky: zkušenosti s řízením projektů SZIF podmínkou,  VŠ vzdělání výhodou, řidičský průkaz sk. B, čistý trestní rejstřík, komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost.
Co nabízíme: zázemí dlouhodobě prosperující společnosti, dlouhodobá spolupráce, po roce prodloužení pracovní smlouvy, pravidelná mzda, měsíční odměny, pružná pracovní doba, stravné. Po 3 měsíční zkušební době základ 30000,-Kč
Pro domluvení osobní schůzky nejdříve telefonický nebo e-mailový kontakt. Tel. Po-Pá od 8:00 do 13:00 hod.

Vyžadované vzdělání: ÚSV s maturitou