ZpětVycentrovat mapu

Provozní zámečníci, údržbáři

Nabídka práce na volnou pozici pro Auto Kora top s.r.o..

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: M. Alše 780, Valašské Meziříčí, 75701
  • Přidáno: 28. 8. 2024

Provozní zámečníci, údržbáři:

UpresnujiciInformace(NÁPLŇ PRÁCE:
- provádění pravidelné údržby a oprav budov
- údržba a opravy elektrických, vodovodních a topných systémů
- diagnostika a řešení technických propblémů
- vedení evidence o provedených opravách a údržbě
- spolupráce s externími dodavateli při větších opravách
- zajištění provozuschopnosti veškerého zařízení
POŽADUJEME:
- vzdělání v technickém oboru (výuční list)
- praxe na obdobné pozici výhodou
- znalost práce s elektrickými zařízeními, instalacemi a základní znalost v oblasti
- manuální zručnost
- samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
- ochotu učit se nové věci
- řidičský průkaz sk. B
NABÍZÍME: dlouhodobou perspektivu, přátelský kolektiv, firemní akce.
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na adresu: martina.kralova@autokora.cz.

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 170 Kč/hodinu

* povinná položka

Telefon571 614 267