Chemičtí technici kontroly kvality, laboranti a pracovníci v příbuzných oborech

Nabídka práce na volnou pozici pro REMAQ, s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: tř. Tomáše Bati 1729, Otrokovice, 76502
  • Přidáno: 27. 5. 2023

Chemičtí technici kontroly kvality, laboranti a pracovníci v příbuzných oborech:

UpresnujiciInformace(Jsme součástí skupiny ORLEN Unipetrol, která se podílí na rozvoji recyklace a oběhové ekonomiky v ČR
Požadujeme:
ÚSO s maturitou, práce na PC, dobrá znalost Microsoft office (Excel, Word),
spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, vysoké pracovní nasazení,
zkušenost z plastikářského oboru nebo práce v laboratoři výhodou,
znalost AJ výhodou.
Pracovní náplň:
základní analýza a vyhodnocení plastových materiálů,
odběr vzorků,
příprava zkušebních tělísek na vstřikovacím stroji,
práce s daty na PC a v informačním systému,
komunikace s výrobním a obchodním oddělením.
Nabízíme:
mzda 25.000 - 30.000
zaměstnanecké výhody: 13. a 14. mzda, příspěvek na stravu 78 Kč na směnu.
pracovní poměr na dobu určitou na 1 rok s prodloužením.
Nástup možný ihned.

Zaměstnanecké výhody: 13. a 14. mzda, příspěvek na stravu 78 Kč na směnu, věrnostní odměna)

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 25 000 – 30 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon733 735 201