ZpětVycentrovat mapu

Stavební a provozní elektrikáři

Nabídka práce na volnou pozici pro ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Strojnická 633, Rychnov nad Kněžnou, 51601
  • Přidáno: 18. 8. 2024

Stavební a provozní elektrikáři:

UpresnujiciInformace(Kontakt zasláním životopisu na e-mail Hana.Kucerova@assaabloy.com.

Požadujeme:
- SOU/SŠ vzdělání (obor elektrotechnika, robotika, PLC/CNC systémy)
- přezkoušení dle zákona č.250 nebo dle původní vyhlášky 50/78 Sb., §6
- znalost senzoriky a elektroniky, schopnost orientace v elektro dokumentaci
- pokročilá práce na PC, samostatnost, spolehlivost, flexibilita
- výhodou znalost PLC systémů FANUC, SIEMENS (MITSUBISHI, OMRON, AB)
- výhodou znalost robotů ABB, FANUC (KAWASAKI, MITSUBISHI).

Náplň práce:
- identifikovat a odstraňovat poruchy strojů, zařízení a galvanických linek řízené PLC systémy
- diagnostikovat a opravovat robotická a automatizovaná pracoviště
- provádět preventivní údržbu a opravy NC/CNC strojů, zařízení a galvanických linek
a vést o tom záznamy
- provádět preventivní prohlídky a opravy na elektroinstalacích budov a vést o tom záznamy.

Nabízíme:
- práci v čistém a bezpečném pracovním prostředí
- 7,5hodinovou pracovní směnu
- výkonnostní příplatek, 13. mzdu
- 5 týdnů dovolené, 3 dny "sick day"
- dotované stravování a jídelnu s doplňkovým prodejem
- příspěvek na penzijní připojištění
- docházkový bonus
- program benefitů Cafeterie.

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 30 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon494 511 125