ZpětVycentrovat mapu

Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků

Nabídka práce na volnou pozici pro Montex, spol. s r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Radovesnice II 213, Radovesnice II, 28128
  • Přidáno: 21. 8. 2024

Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků:

UpresnujiciInformace(První kontakt:
Suchánková Petra, tel.: 312 316 339, Po - Pá 8 - 14 hod
e-mail: petra.suchankova@montex.cz
osobně: v sídle firmy Po - Pá 8 - 14 hod.

Do našeho týmu hledáme šikovného samostatného lakýrníka. Ve dvou lakovacích boxech lakujeme konstrukční díly nástaveb, částí rámů podvozků a občas i celé nástavby. Pokud jsi zručný, umíš si dobře zorganizovat práci a máš zkušenosti s mokrou technologií lakování, rádi Tě uvítáme a zaškolíme technologií našich lakovacích procesů.

Náplň práce:
Příprava materiálu na lakování, lakování konstrukčních dílů a částí nástaveb.

Požadujeme:
Manuální zručnost, spolehlivost, zkušenost s metodou stříkáním nátěrových hmot.

Zaměstnanecké výhody:
Možnost platového růstu a motivační odměny.
Zajímavá práce u největšího výrobce nástaveb v ČR.
Stravování a příspěvek na stravování v plné výši po zapracování.
Zaškolení a možnost dalšího vzdělávání, příjemné pracovní prostředí, zaměstnanecké tarify mobilních telefonů, nástup ihned/dle dohody.

Pracovní doba:
6 - 14:30 hod.)

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné
Hrubá mzda: 33 000 – 39 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon312 316 339