Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních

Nabídka práce na volnou pozici pro PRO-SEN sociálně zdravotní služby, o.p.s..

  • krátkodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Na Drahách 1826, Rychnov nad Kněžnou, 51601
  • Přidáno: 11. 9. 2024

Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních:

UpresnujiciInformace(DOHODA O PRACOVNÍ ČINNOSTI
Kontakt telefonicky, osobně po předchozí telefonické domluvě nebo zasláním životopisu na adresu lenka.rehakova@pro-sen.eu.

Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. B
- fyzická zdatnost nutností.
Náplň práce:
- rozvoz obědů v pracovní dny (řízení automobilu, donáška jídlonosičů do domácnosti).

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 160 Kč/hodinu

* povinná položka

Telefon776 122 425