Specialisté a odborní pracovníci v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení

Nabídka práce na volnou pozici pro Výchovný ústav Brandýs nad Orlicí.

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a vysokoškolské vzdělání
  • lokalita: Gen. Závady 118, Vysoké Mýto, 56601
  • Přidáno: 1. 8. 2024

Specialisté a odborní pracovníci v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení:

UpresnujiciInformace(Požadujeme:
řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), trestní bezúhonnost, psychologická způsobilost, zdravotní způsobilost, vzdělání VŠ- Mgr. speciální pedagogika (státnice z etopedie), znalost češtiny, práce na PC, účast na dalším vzdělávání, supervizi, nutná týmovost, psychoterapeutický výcvik výhodou

Náplň práce:
Přímá práce s dětmi, včetně výjezdů. Jde o pracovní poměr na dobu určitou, poté lze na dobu neurčitou.

Nabízíme:
Příspěvek na stravu, 40 dnů dovolené, samostudium, příspěvek na rekreaci, vitamíny, sport, nebo penzijní připojištění, úhrada supervize, část práce možná jako homeoffice.

Svoje CV a motivační dopis zasílejte výhradně emailem do 1.9. 2024, doporučujeme však co nejdříve, nutno doložit vzdělání.)

Vyžadované vzdělání: VŠ Magisterské
Hrubá mzda: 12 000 – 22 000 Kč/měsíc

* povinná položka