ZpětVycentrovat mapu

Svářeči

Nabídka práce na volnou pozici pro Milan Výprachtický.

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Humburky 2, Humburky, 50401
  • Přidáno: 11. 8. 2018

Svářeči:

UpresnujiciInformace(SVÁŘEČ/-KA
- Místo výkonu práce: Humburky 2,
- PP na dobu neurčitou, úkolová práce, nástup možný ihned
- Náplň práce: svařování výrobků z ohýbaných bezokujových plechů v tloušťkách 1 - 6 mm, svařování metodou 135 (CO2),
- Požadujeme: vyučen v oboru, znalost svařování metodou 135 (CO2), praxe vítána, svařování metodou 111 (elektrodou) a 141 (nerez) výhodou, Řp sk. B, sk. C a T - výhodou, spolehlivost, znalost čtení technických výkresů
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky (denně mezi 8 - 14 hod) nebo e-mailem: kulichova@vyprachticky.cz, kontaktní osoba: Kulichová Jaroslava, tel. 731 658 384)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 20 000 – 28 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon731 658 384