ZpětVycentrovat mapu

Operátor/ka v automobilovém průmyslu (Hrušky)

Nabídka práce na volnou pozici pro Amikov job, s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština pasivně
  • lokalita: Plucárna 3560/1, Hodonín (Hodonín), 695 01
  • Přidáno: 17. 7. 2024

Náplň práce:
práce v automobilové výrobě, laminování kožených dílů
kompletace dílů
práce pro mezinárodní společnost, která má zajímavý systém benefitů
3 směnný provoz 7,5 hod/směnu

робота в автомобілебудуванні, ламінування шкіряних деталей
складання деталей
працювати в міжнародній компанії, яка має цікаву систему бонусів
Робота в 3 зміни 7,5 годин/зміна
Co od Vás očekáváme:
manuální zručnost, fyzická zdatnost
samostatnost, zodpovědný přístup k práci

спритність рук, фізична підготовленість
самостійність, відповідальний підхід до роботи
Co Vám můžeme nabídnout:
Výhodné platové podmínky od 25168 Kč/mesic + 25 % příplatek za přesčas + 25% příplatek za víkend + 13,5 % výkonnostní premie
Možnost ubytování 1 500 Kč/měsíc.
Práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
místo výkonu práce Hrušky

Вигідні умови заробітної плати від 25168 крон/місяць + надбавка 25% за понаднормову роботу + надбавка 25% за роботу у вихідні + 13,5 % місячні премії
Можливість проживання 1500 крон/міс.
Робота в стабільній компанії на основі трудового договору
місце роботи Грушки, недалеко від Годоніна

* povinná položka

Telefon+420737443533
Webhttp://www.amikov.com