Obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů

Nabídka práce na volnou pozici pro MAGNETON a.s..

  • vyžadováno: základní vzdělání
  • lokalita: Hulínská 1799/1, Kroměříž, 76701
  • Přidáno: 23. 5. 2024

Obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů:

UpresnujiciInformace(PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Náplň práce: Operátor galvanické linky, Navěšování a svěšování povrchově upravených dílců, Zadávání receptur do systému linky, Kontrola procesu povrchových úprav, Kontrola používaných lázní, Vykazování v PC
- Požadavky: Základní znalost PC, Samostatnost a manuální zručnost, Nadšení a chuť do práce, Ochota učit se novým dovednostem, Spolehlivost
- Výhodou - Vyučení v oboru galvanizér, Praxe v oboru, Průkaz řidiče VZV
- Práce ve třísměnném provozu, PD Po-Pá, 6:00 - 14:00 / 14:00-22:00 / 22:00 - 6:00 hod.
- Benefity: 25 dnů dovolené, 13. plat dle hospodářského výsledku firmy, stravování v areálu společnosti (příspěvek zaměstnavatele na stravu), příspěvek na penzijní připojištění, možnost bezplatného využití rekreačního areálu Haná
- Kontakt osobně na pracovišti (profesní životopis s sebou) nebo telefonicky v době Po-Pá 8:00-14:00 hod. (paní Slavíková, tel.: 573 592 578, 777 769 486), příp. své písemné nabídky s profesním životopisem posílejte na e-mail: personal@magneton.cz.)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 21 800 – 36 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon573 592 578, 777 769 486
Webhttp://www.magneton.cz