ZpětVycentrovat mapu

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Nabídka práce na volnou pozici pro MARKETA - REMONE s.r.o..

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Lesní 1491/5, Cheb, 35002
  • Přidáno: 25. 7. 2024

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva):

UpresnujiciInformace(POUZE PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM (1.- 2. stupeň invalidity) !!!
Místo výkonu práce: Lesní č.p. 1491/5, 350 02  Cheb 2
Mzdové ohodnocení: 200,- Kč/hod až 250,- Kč/hod.
Zkrácený úvazek 20 hod/týdně.
Náplň práce: provádění zednických prací ve vnitřních prostorech.
Pracovní poměr na dobu určitou do 31.12.2025 s následnou možností prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou. Požadujeme: praxe v oboru podmínkou. Pracovní doba Po - Pá 8:00 - 12:00 h.
Nabízíme: masáže zdarma, týden dovolené navíc, příspěvek na dopravu, bezúročná půjčka.
Prvotní kontakt: emailem nebo telefonicky v pracovních dnech od 8:00 do 15:00 h.)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 200 – 250 Kč/hodinu

* povinná položka

Telefon605254787