ZpětVycentrovat mapu

Stavební a provozní elektrikáři

Nabídka práce na volnou pozici pro CENTRUM BABYLON, a.s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Nitranská 415/1, Liberec, 46007
  • Přidáno: 27. 7. 2024

Stavební a provozní elektrikáři:

UpresnujiciInformace(POŽADUJEME:
- ÚSO technický směr - elektrikář, NV 194/2022 SB. (dříve vyhl. 50 Sb.) nutné
- Manuální zručnost a fyzická zdatnost
- Trestní bezúhonnost
- Spolehlivost, samostatnost, pečlivost
NÁPLŇ PRÁCE:
- Údržbářské/elektrikářské práce na správě budov
- Opravy technického zařízení
- Další odstraňování zjištěných či nahlášených závad dle potřeb
NABÍZÍME:
- Hlavní pracovní poměr
- Pracovní doba: 8hodinové směny
- Nástup: IHNED
- Zaměstnanecké benefity (stravování, permanentky do zábavního centra …)
- Příjemný kolektiv a pracovní prostředí
- Možnost osobního a profesního růstu
- Mzdové podmínky: cca Kč 32.000,00 - 35.000,00
Životopisy zasílejte na e-mail: kariera@centrumbabylon.cz)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 32 000 – 35 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon485 249 922 Po-Pá 13-15.30 hod.