ZpětVycentrovat mapu

Studentská brigáda - pokojská

Nabídka práce na volnou pozici pro Fibro, spol. s r.o..

  • dlouhodobá nebo krátkodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: základní vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Tržiště 37, Karlovy Vary, 36001
  • Přidáno: 10. 7. 2024

Do našeho týmu pokojských v hotelu Romance 4* v lázeňském centru Karlových Varů hledáme na brigádu šikovného spolupracovníka.
           Náplň práce
• Náplní práce je úklid pokojů a drobné úklidové práce v ubytovací části jako je luxování apod.
• Pracovní doba 8:30 - 15:30 - dle potřeby lze přizpůsobit nebo zkrátit (9:00-15.00).
Očekáváme
• Pečlivost, smysl pro pořádek, čistotu a osobní odpovědnost při plnění úkolů. Schopnost vysokého pracovního nasazení.
• Nástup co nejdříve, plné zapojení do provozu po dobu letních prázdnin.
• Vítáme jazykové znalosti, ale nejsou podmínkou.
• Min. věk 18 let
            Nabízíme
• příjemné prostředí a přátelský kolektiv
• dobré finanční ohodnocení od 130 Kč/hod + bonusy, osobní hodnocení dle předchozích zkušeností a výkonů, příplatky soboty + neděle
• zaměstnanecký benefit ve formě hotelových snídaní zdarma
• O prázdninách lze pracovat na plný úvazek (jakékoliv dny) za velmi dobré platové ohodnocení.
• Prac. poměr - brigádně na DPČ či DPP. V případě oboustranné spokojenosti možnost dlouhodobého pracovního vztahu – např. jen víkendy (po celý rok).
• Vhodné také při dálkovém studiu, jako druhý prac.poměr