Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)

Nabídka práce na volnou pozici pro DELTA 3 Přerov spol. s r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Teličkova 457/29, Přerov, 75124
  • Přidáno: 27. 7. 2024

Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních):

UpresnujiciInformace(Pracovní doba 7.00 - 15.30 hod., pouze denní směny, možnost výkonu práce i na zkrácený úvazek (dle dohody).

Pracovní náplň:
recepční budovy Medical přijímá a organizuje/usměrňuje návštěvy, přebírá/předává denní poštu, spojuje telefonní hovory; občasná jízda služebním vozem pro poštu

Požadujeme:
znalost základní práce na PC (Word a Excel, net, outlook); Nutná znalost AJ na úrovni min.B1 (schopnost komunikovat osobně i telefonicky), ŘP skupiny B;

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu na e-mail : cbsdelta@volny.cz,
Poznámka:
uchazeči budou telefonicky kontaktování s nabídkou termínu prohlídky pracoviště

Vyžadované vzdělání: ÚSV s maturitou
Hrubá mzda: 130 Kč/hodinu

* povinná položka

Telefon602 754 469