ZpětVycentrovat mapu

Provozní zámečníci, údržbáři

Nabídka práce na volnou pozici pro Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Praha
  • Přidáno: 11. 7. 2024

Provozní zámečníci, údržbáři:

UpresnujiciInformace(Životopis posílejte na volnamista@zsmv.cz
Kontakt: personální oddělení ZS pro MV tel. 974844482
Požadujeme:
"  praxe v oboru výhodou,
" min. vzdělání SOU (nejlépe obor zámečník)
" výpis z rejstříku trestů
" spolehlivost, pracovitost, samostatnost
" základy na PC?
" platné oprávnění k obsluze nízkotlakých kotlů a tlakových nádob - výhodou.
Náplň práce:
" Obsluha stabilních tlakových nádob na výměníkové stanici
" drobná údržba na objektu - výměna žárovky, vložky, péče o zeleň (proškolení na zahradní techniku) a v zimě úklid sněhu
" stěhování majetku a pod.
 Nabízíme:
" Práce na pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, směnný provoz - sobota, neděle, svátky.
" zařazení v platové třídě 6 dle Nařízení vlády č. 341/2018 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů + osobní ohodnocení
" příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, příspěvek na dopravu, sportovní a kulturní aktivity, příspěvky na dětské tábory, příspěvek na stravování
" 5 dnů indispozičního volna, 5 týdnů řádné dovolené
" místo výkonu práce Praha
" Životopis posílejte na volnamista@zsmv.cz

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné