ZpětVycentrovat mapu

Číšníci a servírky

Nabídka práce na volnou pozici pro Boutique Spa Hotel Saxonia s.r.o..

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: němčina pasivně
  • lokalita: Karlovy Vary
  • Přidáno: 13. 9. 2024

Číšníci a servírky:

UpresnujiciInformace(Kontakt: Kopecká Alexandra, tel.: 739 255 766, e-mail: manager.saxonia@hotelis.cz (8,00 - 15,00 hod)
Náplň práce: odborná obsluha, komunikace s hosty, chování, bezpečnost, hygiena, dodržování pravidel, příprava a obsluha a la carte, příprava teplých a studených nápojů, servírování nápojů a pochutin, sklízení použitého inventáře, spolupráce se zaměstnanci provozu, udržování pořádku na pracovišti, úklid po skončení směny.
Požadujeme: vzdělání nebo praxe v oboru výhodou, znalost NJ, alespoň základní komunikační úroveň u obou jazyků, pečlivost, spolehlivost, samostatnost a důslednost.
Upřesňující informace: pracovní poměr na dobu 1 roku s možností prodloužení při plnění pracovních povinností, pracovní doba dle domluvy a potřeb zaměstnavatele (služby 17:00 - 21:00), možnost i plného úvazku nebo DPP.
Personální strava zdarma. Zvýhodněné ceny ubytování v rámci HOTELIS hotelů.)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 12 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon739 255 766