ZpětVycentrovat mapu

Lakýrník pro železniční průmysl - mzda 38.000,- Kč/měs.

Nabídka práce na volnou pozici pro Personal fabric - agentura práce, a. s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Chopinova 8/483, Ostrava-Přívoz (Bohumín), 702 00
  • Přidáno: 23. 8. 2024

Máte praxi na pozici lakýrníka a nevadí Vám práce na směny? Pokud ano, neváhejte a zašlete nám svůj životopis.
Nabízíme:

Hrubý měsíční příjem 38.000,- Kč včetně prémií a bonusu
Hrubá hodinová sazba od 156,50 Kč/hod.
Osobní ohodnocení až 50 % mzdového tarifu
Příplatek za noční směnu 17 Kč/hod.
Příplatek za odpolední směnu 5 Kč/hod.
Příplatek za ztížené pracovní prostředí 9 Kč/hod.
Motivační bonus až 3 000 Kč/měs. za plnění pracovního fondu
5 týdnů dovolené
Závodní stravování
Možnost přesunu do kmenového stavu
Práce na hlavní pracovní poměr
Možnost týdenních záloh
Vánoční prémie
Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
Pracovní náplň:

Lakování povrchů s vysokými nároky na přípravu povrchu
Příprava nátěrové hmoty
Dodržování předepsaného rozsahu nástřiku, tloušťky nátěru a požadované kvality
Očekáváme od Vás:

Praxi na pozici lakýrník
Ochotu pracovat ve 12hodinových směnách
Životopis

* povinná položka