ZpětVycentrovat mapu

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Nabídka práce na volnou pozici pro Prosper Elektra a.s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: angličtina aktivně
  • lokalita: Umělecká 305/1, Ostrava, 70200
  • Přidáno: 25. 7. 2024

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních:

UpresnujiciInformace(1. kontakt e-mailem. Životopis zašlete na: karla.kopecka@jaknapohovory.cz
Na recepci hotelu v centru Ostravy přijmeme vedoucího pracovníka.
Požadavky: Nutná je dosavadní praxe na pozici hotelové recepční a výhodou jsou zkušenosti s vedením personálu. Očekáváme dobrou znalost AJ, dobrou znalost práce na PC, příjemný vzhled a vystupování. Práce je vhodná především pro časově flexibilní osoby.

Pracovní režim: ranní/odpolední.

Pracovní náplň:
- Obvyklá činnost pozice recepční
- Organizace a řízení pracovníků recepce a pomocného personálu
- Provádění rozpisu služeb
- Zaškolování personálu

Nabízíme:
- mzda od 25 000 Kč
- nástup dle dohody, nejpozději 1.9.2024
- zaškolení na pozici i do interního systému hotelu
- zaškolení kódování pokojů

Benefity: stravenky

Vhodným uchazečům se ozveme obratem.

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)