Obráběč kovů pro železniční průmysl - měsíční mzda až 40.300,- Kč

Nabídka práce na volnou pozici pro Personal fabric - agentura práce, a. s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Chopinova 8, Ostrava-Přívoz (Bohumín), 702 00
  • Přidáno: 14. 5. 2024

Společnost zabývající se železničním průmyslem přijme zaměstnance na pozici obráběč kovů.

Nabízíme:
- Hrubý měsíční příjem až 40.300,- Kč včetně prémií a bonusů dle pracovních zkušeností
- Motivační bonus až 3.000,- Kč/měs. za plnění pracovního fondu
- Osobní ohodnocení
- Prémie až 2.500,- Kč
- Příplatek za noční směnu samozřejmostí
- 5 týdnů dovolené
- Závodní stravování
- Možnost přesunu do kmenového stavu
- Práce na hlavní pracovní poměr
- Možnost týdenních záloh
- Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti

Náplň práce:
- Samostatné seřizování a obsluha NC strojů s řídícím systémem Sinumerik
- Příprava nástrojů
- Výroba dílů dle výkresové dokumentace
- Kontrola jakosti

Požadujeme :
- Orientace ve výkresové dokumentaci
- Znalost obrábění (znalost seřizování, obsluhy a údržby číslicově řízených obráběcích strojů, obráběcích center a jejich příslušenství výhodou)
- Znalost práce s měřidly