ZpětVycentrovat mapu

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Nabídka práce na volnou pozici pro NIRAK RELAX s.r.o..

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Opava
  • Přidáno: 24. 7. 2024

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech:

UpresnujiciInformace(KO: Ivana Černínová. Prvotní kontakt je nutný telefonicky  Po-Pá  8:00 - 16:00 hod., tel. 734 881 690, nebo na e-mail: nabor.centrum@protektia.cz. Nezapomeňte přiložit platné telefonní číslo.
Prosíme NECHODIT na pracoviště.

Požadujeme: pečlivost, spolehlivost a smyl pro pořádek.
Náplň práce: Úklid kanceláří, chodby a sociálních místností v prostoru administrativní budovy. Vhodné pro OZP.
Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti. Úvazek na 8 hodin týdně s pružnou pracovní dobou od 8.00 do 16.00 hod.
Nástup možný IHNED.)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 4 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon734 881 690