ZpětVycentrovat mapu

Strojírenští technici technologové, normovači

Nabídka práce na volnou pozici pro HOBES, spol. s r. o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: K luhům 151, Horní Benešov, 79312
  • Přidáno: 8. 9. 2024

Strojírenští technici technologové, normovači:

UpresnujiciInformace(požadujeme:
- znalost IATF16949, ISO 9001, ISO 14001 výhodou
- certifikace interního auditora výhodou
- schopnost práce v týmu
- samostatnost
- školení na VDA 2, VDA 6.5., Core Tools (SPC, MSA, FMEA) výhodou
pracovní náplň:
- administrativní činnosti v systému řízení kvality
- vstupní a výstupní kontrolu IATF dílů
- kontrola a uvolnění prvního vyrobeného kusu ze zakázky
- zadržení vadných výrobků
- podpora při zjišťování příčin chyb (výroby vadných kusů) a jejich řešení
- práce s výkresovou dokumentací
- vzorkování dle VDA 2
- vypisování 8D reportů od zákazníka

5 týdnů dovolené, benefit na zdravotní služby a zdravotní rehabilitace, příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování, roční odměna, životní pojištění, odměna za odpracování plného měsíčního pracovního fondu

Hlásit se na e-mail lucie.chlupova@hobes.cz nebo na tel. č. 554 748 320 /7.00 hod - 15.00 hod/ nebo osobně /7.00 hod - 15.00 hod/ )

Vyžadované vzdělání: ÚSV s maturitou
Hrubá mzda: 27 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon554748320