ZpětVycentrovat mapu

Pomocní kuchaři

Nabídka práce na volnou pozici pro Nemocnice Šumperk a.s..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Nerudova 640/41, Šumperk, 78701
  • Přidáno: 10. 7. 2024

Pomocní kuchaři:

UpresnujiciInformace(Jste odhodlán/a pomáhat připravovat skvělá jídla nejen pro zaměstnance a pacienty? Pak přijměte výzvu a pojďte s námi pro naše pacienty i zaměstnance držet a zvyšovat kvalitu služeb stravovacího provozu.
Co požadujeme:
? zkušenost v gastro provozu
? zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost;
? pečlivost, manuální zručnost, týmového ducha, spolehlivost, pracovitost, odolnost vůči stresu, praxi v gastro provozu
Co Vás čeká:
? pomoc při přípravě pokrmů;
? samostatná příprava pokrmů studené kuchyně - bagety, pomazánky, sladké pečivo;
? možnost zapojení do nových projektů kuchyně;
? pracovní doba pouze ranní směna od 05:30 + každý druhý víkend dopoledne.
Co nabízíme:
? zázemí a pracovní stabilitu u významné soukromé společnosti;
? stálou spolupráci na plný pracovní úvazek;
? stabilní a motivující mzdové ohodnocení;
? široké finanční i nefinanční zaměstnanecké benefity.
TĚŠÍME SE NA VAŠE REAKCE!
Multisport karta, osobní poradenství - služba ELA, zvýhodněné zaměstnanecké volání i pro rodinné příslušníky, karta benefitů, příspěvek na stravné, dovolená 25 dní, akce pro zaměstnance, příspěvek na penzijní připojištění, bezúročné zápůjčky relaxační pobyty a vouchery za zvýhodněné ceny, slevy u smluvních partnerů atd.

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 21 800 – 25 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon583334562