ZpětVycentrovat mapu

Elektromechanik - čistá mzda až 41.900,- Kč + ubytování

Nabídka práce na volnou pozici pro Personal fabric - agentura práce, a. s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Chopinova 8/483, Ostrava-Přívoz (Šumperk), 702 00
  • Přidáno: 2. 8. 2024

Máte platné nařízení 194/2022 (býv. vyhláška 50 § 7 a výše)? Máte zkušenost na obdobné pozici? Pokud ano, neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Nabízíme:
- Čistý měsíční příjem až 41.900,- Kč včetně prémií a diet
- Výše mzdové sazby je stanovena dle pracovních zkušeností a znalostí
- Denní diety 333,- Kč
- Příplatek za odpolední a noční směnu
- Zajištěné ubytování kousek od firmy s příspěvkem
- Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
- Možnost přesčasů
- 25 dní dovolené
- Možnost kariérního růstu
- Závodní stravování
- Práce na hlavní pracovní poměr
- Stabilní zaměstnání

Pracovní náplň:
- Opravy elektrických strojů

Požadujeme:
- Vyučení v oboru elektro
platné NV 194/2022 (od r. 2022 nařízení vlády 194 Sb. § 3 a 4 - býv. vyhl. 50 § 7 a výše)
- Praxi na obdobné pozici
- Orientaci ve výkresové dokumentaci
- Místo výkonu práce: Šumperk - možnost ubytování!

* povinná položka