Ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby

Nabídka práce na volnou pozici pro A-Z PREZIP a.s..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Pardubická 326, Chrudim, 53701
  • Přidáno: 9. 6. 2023

Ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby:

UpresnujiciInformace(Místo výkonu práce: stavby ČR (Po-Pá)
NÁPLŇ PRÁCE: vrtné a betonářské práce, montáž Po-Pá
POŽADAVKY: spolehlivost, časová flexibilita, zdravotní způsobilost, ochota, samostatnost
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: ubytování v pracovním týdnu, cestovní náhrady vč. stravného, odlučné, 5 týdnů dovolené

První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle Po-Pá od 7.30 do 15.30 hod.

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 23 640 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon602 492 517