ZpětVycentrovat mapu

Obchodní manažer

Nabídka práce na volnou pozici pro ARWA Personaldienstleitungen s.r.o..

  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Cheb (Dolní Dvory), 350 02
  • Přidáno: 5. 9. 2024

<strong>Název pozice:</strong> Obchodní manažer - Service Manager Customer Development (SMCD)
<strong>Lokalita:</strong> Cheb, Průmyslový park

<strong>Popis pozice:</strong>

Přední hráč v průmyslovém sektoru, hledá do svého týmu v Chebu zkušeného a dynamického Obchodního manažera (SMCD), který bude klíčovou součástí týmu Customer Development. Hlavním úkolem této pozice je implementace obchodních opatření v souladu s firemními cíli v regionu. Tento odborník bude zodpovědný za aktivní rozvoj obchodních příležitostí, získávání nových zákazníků, a za péči o stávající klientelu.

<strong>Náplň práce:</strong>
<ul>
  <li>Zajištění implementace obchodních strategií a opatření v souladu s cíli společnosti.</li>
  <li>Aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků v regionu.</li>
  <li>Péče o stávající zákazníky, udržování a prohlubování obchodních vztahů.</li>
  <li>Aktivní řízení a rozvoj obchodních aktivit na svěřeném území.</li>
  <li>Analýza trhu a identifikace nových obchodních příležitostí.</li>
  <li>Spolupráce s ostatními týmy v rámci společnosti k dosažení společných cílů.</li>
</ul>
<strong>Požadavky:</strong>
<ul>
  <li>Zkušenosti v oblasti obchodu, ideálně v logistice/průmyslovém sektoru.</li>
  <li>Schopnost samostatně vést obchodní jednání a uzavírat smlouvy.</li>
  <li>Vynikající komunikační a prezentační dovednosti.</li>
  <li>Proaktivní přístup a orientace na výsledky.</li>
  <li>Schopnost budovat a udržovat dlouhodobé obchodní vztahy.</li>
  <li>Flexibilita a ochota cestovat v rámci regionu.</li>
  <li>Anglický nebo německý jazyk na úrovni B (komunikativní znalost)</li>
</ul>
<strong>Nabízíme:</strong>
<ul>
  <li>práce na<strong>hlavní pracovní poměr</strong></li>
  <li>flexibilní pracovní doba</li>
  <li>stabilní práci v mezinárodní společnosti</li>
  <li>po zapracování možnost občasné<strong>práce z domova</strong></li>
  <li>motivující<strong>finanční ohodnocení</strong></li>
  <li><strong>5</strong>týdnů dovolené</li>
  <li><strong>stravenky</strong>a občerstvení na pracovišti</li>
  <li>přátelský kolektiv</li>
  <li>po zaškolení služební vůz i k soukromým účelům</li>
  <li>nástup možný ihned</li>
</ul>
<strong>Jak se přihlásit:</strong>

Pokud máte zájem o tuto pozici a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na e-mailovou adresu: karlovyvary@arwa.cz nebo nabor@arwa.cz s předmětem "Obchodní manažer - Cheb". Těšíme se na Vaši reakci!

* povinná položka