ZpětVycentrovat mapu

Prodavači sportovních potřeb

Nabídka práce na volnou pozici pro FD SPORT s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Chlumčany 174, Chlumčany, 43903
  • Přidáno: 8. 6. 2024

Prodavači sportovních potřeb:

UpresnujiciInformace(Požadujeme:  Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou. Ovládání PC, psaní všemi deseti výhodou.
Náplň práce: obsluha na prodejně se sportovním oblečením, obsluha zákaznické linky, písemná komunikace se zákazníky, popis prodávaných produktů na webu, PC úprava nových produktů, občasné balení balíků, naskladňování nových produktů, marketing na sociálních sítích - různorodá zajímavá práce.
vhodné i pro absolventy
mzda 25000 a více dle schopností a výkonu
kontakt:tel.: 777300356, e-mail: forgac@fdsport.cz)

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 25 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon777300356