ZpětVycentrovat mapu

Všeobecní administrativní pracovníci

Nabídka práce na volnou pozici pro Ruikang Li s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Na Čihadle 510, Stará Huť, 26202
  • Přidáno: 3. 1. 2022

Všeobecní administrativní pracovníci:

UpresnujiciInformace(Pozice: Všeobecní administrativní pracovníci
OC
Náplň práce:
Vedení administrativní agendy společnosti, organizační podpora vedení společnosti.
Spolupráce na propagaci a reprezentaci společnosti.
Vedení spisovny, vedení evidence kancelářských zásob.
Zpracovávání smluv, nabídek a dalších podkladů.
Zpracování dat, aktualizace interních informačních systémů
Požadavky:
Znalost ruštiný vyhodou
Po domluve možnost pracovat z domova.
Nástup možný ihned. Mzda: 24 100,- Kč
Kontakt: Pechová Martina, e-mail: ruikangprag@gmail.com
Místo výkonu práce: Ruikang Li s.r.o. provozovna Stará Huť, Stará Huť)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 24 100 Kč/měsíc

* povinná položka