ZpětVycentrovat mapu

Řezník

Nabídka práce na volnou pozici pro ARWA Personaldienstleitungen s.r.o..

  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Nýřany (Štítov), 33023
  • Přidáno: 7. 6. 2024

<h4>Hledáme vyučeného řezníka pro porážku (možnost ubytování)</h4>
<h5>Náplň práce:</h5>
<ul>
  <li>Porážka a zpracování masa</li>
  <li>Dodržování hygienických a bezpečnostních standardů</li>
  <li>Práce s řeznickými nástroji a zařízeními</li>
  <li>Spolupráce s týmem</li>
</ul>
<h5>Požadujeme:</h5>
<ul>
  <li>Výuční list v oboru řezník</li>
  <li>Zkušenosti s porážkou a zpracováním masa</li>
  <li>Schopnost pracovat v ranní směně</li>
  <li>Zodpovědnost, preciznost a týmového ducha</li>
</ul>
<h5>Nabízíme:</h5>
<ul>
  <li>Stabilní zaměstnání na plný úvazek</li>
  <li>Pravidelnou ranní směnu</li>
  <li>Atraktivní mzdu 40 000 Kč měsíčně</li>
  <li>Možnost ubytování v blízkosti pracoviště</li>
  <li>Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv</li>
</ul>
<h5>Místo výkonu práce:</h5>
Nýřany

Pokud máte zájem o tuto pozici a splňujete naše požadavky, zašlete nám svůj životopis na email: karlovyvary@arwa.cz nebo nás kontaktujte na telefonu: +420 352 601 788.

Těšíme se na Vaši odpověď a budoucí spolupráci!

* povinná položka