ZpětVycentrovat mapu

Zámečník / svářeč – Heidenau, Německo

Nabídka práce na volnou pozici pro Starke Jobs .

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivněněmčina aktivně
  • lokalita: Heidenau, 01809 , Německo
  • Přidáno: 3. 7. 2024

Do firmy v Heidenau kousek od Drážďan a cca 50 km od Ústí nad Labem hledáme uchazeče o práci zámečník / svářeč. Firma působí už více než 120 let ve dřevozpracovávajícím průmyslu a zabývá se návrhem a výrobou obalových materiálů ze dřeva a také vysoce odolných podlah užitých primárně v průmyslu. Hlavními zákazníky firmy jsou primárně výrobní společnosti v Sasku, které již mnoho let využívají individuálních, ekologických a promyšlených řešení obalových materiálů či podlah.

Náplň práce:
- Svařování / montáž jednotlivých dílů sestav
- Samostatná příprava výroby a její následná realizace
- Výroba a montáž výrobků podle technického výkresu či pracovních instrukcí

Požadujeme:
- Ukončené vzdělání jako obráběč kovů, svářeč a podobně
- Svářečský průkaz na metodu MIG a praxe v oboru
- Schopnost číst technické výkresy
- Výhodou jsou papíry na jeřáb
- Němčina alespoň na úrovni B1
- Vlastní auto na dojíždění do práce – tato nabídka je bez ubytování

Nabízíme:
- Práci v Německu na hlavní pracovní poměr
- Německé sociální, zdravotní a důchodové pojištění
- Smlouvu na dobu neurčitou
- Práci jen na jednu směnu
- Tarifní mzdu, která odpovídá vaší dosažené praxi a dovednostem

Tato nabídka práce na pozici zámečník / svářeč ve dřevařské výrobě je určena mužům i ženám

* povinná položka