ZpětVycentrovat mapu

Pomocní montážní dělníci

Nabídka práce na volnou pozici pro Filipa, s.r.o..

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Čenkov
  • Přidáno: 12. 7. 2024

Pomocní montážní dělníci:

UpresnujiciInformace(Montážní a manipulační dělník/ce - pro OZP - 1/2 úvazek nebo 6 hodin

Nástup: 1.10.2024 - 1.10.2025
Mzda: od 9450,- , 15653,- v případě 6 hod úvazku
Požadavky:
-        hledáme uchazeče, kteří se rádi učí novým věcem
-        schopnost pracovat systematicky
- pečlivost, zručnost, zodpovědnost a spolehlivost

Náplň práce:
-        jednoduché třídění a balení materiálu
-        kontrola hotových výrobků
-        pomocné práce na pracovišti

Nabízíme:
-        náborový příspěvek 4000,- Kč
-        zázemí úspěšné a rozvíjející se společnosti
-        5 týdnů dovolené
-        směnný režim: 6:00 - 10:00/10:00 - 14:00 hod
-        práci ve zkráceném úvazku, 20 hodin/týden
-        práce pro osoby OZP
nabízíme 2 svozy do zaměstnání:
-        v 9:15 odjezd z autobusového nádraží v Příbrami do Čenkova na  ,,dopolední směnu"  od 10-14 hod.
-        odvoz zaměstnanců z Čenkova z ranní směny po 10 hodině do Příbrami

Montážní a manipulační dělník/ce - pro OZP

Kam poslat: Kornelaková Marie, tel.: 702119254, e-mail: marie.kornelakova@filipa.cz

Místo výkonu: Čenkov č.p. 8
262 23  Jince)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 10 450 – 15 653 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon702119254