Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Nabídka práce na volnou pozici pro MEPAC CZ, s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Jasenice 2095, Vsetín, 75501
  • Přidáno: 8. 9. 2024

Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích):

UpresnujiciInformace(Máte zkušenosti s frézováním na CNC strojích? Těší Vás dobře odvedená práce? Neváhejte nás kontaktovat a staňte se členem našeho týmu.

POŽADUJEME:  SOŠ nebo SOU strojního zaměření, praxe v oboru min. 2 roky, pečlivost, přesnost a pořádek, řidičský průkaz skupiny B, osobnostní předpoklady: technické myšlení, časová flexibilita, zodpovědnost a spolehlivost, výhodou zkušenosti s prací s řídícím systémem HEIDENHAIN

NÁPLŇ PRÁCE: frézování v převážně kusové výrobě (CNC frézky s řídícím systémem HEIDENHAIN), čtení technické dokumentace, práce s měřidly

NABÍZÍME: zaškolení na danou pozici, zázemí stabilní společnosti s 30tiletou historií rodinného charakteru, možnost kariérního růstu, dobrá dopravní dostupnost, kvalitní pracovní vybavení a přístup k nejmodernějším technologiím, smluvní platové podmínky - při mimořádných výkonech možnost nadstandartních odměn, stravenkový paušál.

PRVNÍ KONTAKT: telefonicky pan Jiří Dokoupil v době od 7:00 do 14:00 na tel.: 773 784 099, nebo emailem: dokoupil@mepac.cz

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 32 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon773 784 099