Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Nabídka práce na volnou pozici pro Greenland Commodities s.r.o.

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Praha
  • Přidáno: 29. 5. 2024

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace:

UpresnujiciInformace(Grödl Matěj Mgr., tel.: 724313057, e-mail: matej@groedl.cz
Požadované zkušenosti a kvalifikace:

o Analytické dovednosti a strukturované myšlení
o Schopnost vykonávat práci pod tlakem v rychle se měnícím prostředí
o Schopnost efektivně pracovat v týmovém prostředí

Náplň práce:
o Řízení participačních a přijímacích procesů, zachycení fyzického a finančního obchodování s energiemi a dalšími komoditami
o Provádění přeshraničních obchodních operací, správa bilaterálních smluv
o Správa všech provozních postupů a externích služeb
o Provádění provozních podmínek a operací u obchodovaných transakcí včetně řízení rizik u obchodování s energií
o Informování o vývoji právních předpisů pro poskytování včasných informací, zlepšování a pomoc s interními automatizačními procesy

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 35 000 – 85 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon724313057