ZpětVycentrovat mapu

Vychovatelé pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami

Nabídka práce na volnou pozici pro Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna Višňové, Zámek 1.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Višňové 1, Višňové, 67138
  • Přidáno: 3. 8. 2024

Vychovatelé pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami:

UpresnujiciInformace(Požadavky:
- komunikativnost, odolnost vůči stresu, práce v týmu, flexibilita, empatičnost
- ŘP skupiny B, práce na PC
Náplň práce:
- přímá výchovná činnost
Zaměstnanecké výhody:
- bonusy/prémie, osobní příplatek, vzdělávací kurzy, závodní stravování
Informace:
- mailem - zaslat profesní životopis + motivační dopis
- telefonicky

Vyžadované vzdělání: Střední odborné bez maturity a bez vyučení
Hrubá mzda: 30 930 – 36 330 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon602654488