ZpětVycentrovat mapu

Obsluha CNC strojů - 45.300 Kč + Denní diety + Ubytování

Nabídka práce na volnou pozici pro Personal fabric - agentura práce, a. s..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Chopinova 8/483, Ostrava-Přívoz (Tábor), 702 00
  • Přidáno: 14. 5. 2024

Pro našeho významného klienta, společnost nabízející největší řadu snímačů s vysokou přesností, infračervených snímačů teploty, barevných snímačů a zařízení pro měření rozměrů a systémů pro průmyslové aplikace přijmeme pracovníky do výroby – Obsluha CNC soustruhu.

Náplň práce:
- Výroba velmi přesných mechanických dílů od jednoho kusu až po malé série
- Obsluha CNC soustruhu s řídícím systémem Siemens 840Ds
- Bez programování
- Třísměnný provoz

Nabízíme:
- Stabilní a dlouhodobé uplatnění u prosperující společnosti
- Práce na plný pracovní úvazek, pracovní smlouva
- Měsíční hrubá mzda od 38.000,- Kč, po zaučení (podle zkušeností přesun do vyššího tarifu, až 45.300,- Kč)
- Zajištěné a hrazené ubytování
- Denní diety 333,- Kč + cestovné
- 20 dní dovolené
- Možnost týdenní finanční zálohy
- Pravidelný kontakt s koordinátorem

Požadujeme:
- Profesní životopis
- Praxi s obsluhou CNC strojů
- Manuální zručnost, technické myšlení
- Spolehlivost, pečlivost, profesionální přístup
- Znalost výkresové dokumentace
- Ochota učit se novému

* povinná položka