ZpětVycentrovat mapu

Provozní zámečníci, údržbáři

Nabídka práce na volnou pozici pro Changhong Europe Electric s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Severní 2439, Nymburk, 28802
  • Přidáno: 8. 9. 2024

Provozní zámečníci, údržbáři:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
- Údržba a opravy zařízení na svěřeném úseku výroby
- Úpravy výrobních linek
- Provádění preventivní údržby výrobních linek a ostatního zařízení
- Řešení nestandardních situací, nutné okamžité řešení
- Spolupráce s ostatními odděleními
- Provádění dalších činností delegovaných od vedoucího oddělení

Požadujeme: - SŠ Technického směru (elektrotechnika, mechanika, strojařina...)
- Znalost elektrických a pneumatických systémů výrobních linek výhodou
- Svářečský průkaz výhodou
- Manuální zručnost

Nabízíme:  zázemí mezinárodní společnosti, příjemné a přátelské pracovní prostředí, odpovídající mzdové ohodnocení, balíček zaměstnaneckých benefitů (benefity.cz), perspektiva dlouhodobé spolupráce, nástupní plat od 26.000 -30.000 Kč dle zkušeností, plný úvazek, jednosměnný provoz.

Nástup možný ihned na dubu určitou s možností prodloužení.

Kontaktujete nás na emailu: prace@changhong.cz)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 26 000 – 30 000 Kč/měsíc

* povinná položka