ZpětVycentrovat mapu

Úklidový pracovník, uklízeč/ka (pro OZP) - Plzeň

Nabídka práce na volnou pozici pro Optimia.

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Plzeň, 301 00
  • Přidáno: 24. 6. 2024

Nabídka práce na volnou pozici pro společnost OPTIMIA facility s.r.o.

Hledáme pracovníka (vhodné pro OZP s invalidním důchodem) na zkrácený úvazek v obci Plzeň.

- úvazek 10, 15, 20 hodin týdně
- mzda 140 Kč za hodinu
- pracovní doba: PO-PÁ ranní + odpolední, SO-NE ranní směna
- nástup ihned
- dlouhodobá spolupráce
- smlouva na HPP

Pracovní náplň:
- pravidelné provádění úklidový činností
- práce s desinfekcí
- vynášení a třídění odpadů
- dodávka a doplňování a obměna hygienických
prostředků
- úklid toalet + sprchy, chodby , schody, kuchyňky,
výtahy
- vysávání koberců
- otírání prachu

Nabízíme stabilního zaměstnavatele, férovou firemní kulturu a vstřícné jednání.
Požadujeme spolehlivost, dochvilnost, smysl pro pořádek.

PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM (VE VŠEDNÍ DNY OD 8 - 14 HODIN) : 736 646 532, nebo E-MAILEM: nabor@optimia.cz

NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !