ZpětVycentrovat mapu

Vývojáři softwaru

Nabídka práce na volnou pozici pro CONSTRUSOFT s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: angličtina aktivně
  • lokalita: Sadová 2374/2, Přerov, 75002
  • Přidáno: 12. 9. 2024

Vývojáři softwaru:

UpresnujiciInformace(Po zapracování možnost práce částečně v režimu Home Office

Náplň práce:
vývoj rozšíření do webové aplikace pro architekty a projektanty, vytváření exportních, importních, DB a analytických nástrojů, propojování různých software a technologií

Požadujeme:
samostatnost, praxi nebo ukázky vlastního vývoje

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: jan.princ@construsoft.com;
- telefonicky na čísle 728 488 667 - Mgr. Jan Princ)

Vyžadované vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Hrubá mzda: 50 000 – 90 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon728488667