ZpětVycentrovat mapu

Obsluha zdvihacích a skladovacích zařízení

Nabídka práce na volnou pozici pro VH Agroprodukt, spol. s r.o..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Na Rybníce 116/5, Hradec Králové (Rusek), 50003
  • Přidáno: 1. 4. 2020

Obsluha zdvihacích a skladovacích zařízení:

UpresnujiciInformace(83432   Obsluha zdvihacích a skladovacích zařízení
SKLADNÍK / SKLADNICE - manipulant
- PP na dobu neurčitou, nástup možný od 1.6.2020
- Náplň práce: manipulace se zeleninou a vedlejšími  produkty, pomoc při skladování a expedici
- Požadujeme: min. základní vzdělání, čistý trestní rejstřík, řízení VZV výhodou, RJ výhodou
- V případě zájmu kontaktujte: Richter Roman Ing., tel.: 495 211 514, 724 116 926 , e-mail: roman.richter@vhagroprodukt.cz

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 19 320 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon495 211 514, 724 116 926