ZpětVycentrovat mapu

Všeobecní administrativní pracovníci

Nabídka práce na volnou pozici pro Clever Energies s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Pardubice
  • Přidáno: 20. 9. 2024

Všeobecní administrativní pracovníci:

UpresnujiciInformace(Společnost Clever Energies s.r.o.hledá do svého kolektivu šikovného kolegu/kolegyni na administrativní výpomoc pro Back Office.
A co budete dělat?
- Příprava, kontrola, zpracování smluv a jejich zadávání do IS
- Tvorba cenových nabídek
- Starost o administrativní práci ve svěřeném úseku
- Příprava podkladů ,pravidelný reporting, spolupráce s účetním oddělení
- Péče o stávající klienty
Očekáváme:
- Dobré komunikační a organizační schopnosti
- Ochotu učit se nové věci
- Samostatnost a aktivitu, zodpovědnost, pečlivost
- Chuť dělat kvalitní práci, klidně i puntičkář
- Vstřícnost a flexibilitu
- Výpis z trestního rejstříku
Od nás můžete očekávat:
- Příjemné a přátelské prostředí
- Zajímavou samostatnou a zodpovědnou práci
- Zvýhodněné firemní produkty
- Zajímavé akce a benefity
- Odborná školení zdarma
- Profesionální IT systém
V případě zájmu o tuto pozici zasílejte své životopisy na email:
administrativa@hchig.cz
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (08:00 - 15:00).)

Vyžadované vzdělání: ÚSV s maturitou
Hrubá mzda: 22 000 – 27 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon602 623 336