ZpětVycentrovat mapu

Všeobecní administrativní pracovníci

Nabídka práce na volnou pozici pro Bohemia Manscraft, spol. s r.o..

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Dr. Stejskala 113/2, České Budějovice, 37001
  • Přidáno: 9. 10. 2024

Všeobecní administrativní pracovníci:

UpresnujiciInformace(Pracovní pozice je vhodná pro osoby zdravotně znevýhodněné.
Do našeho týmu přijmeme pracovnici/níka na poloviční úvazek.
Náplň práce:
- nábor a péče o zaměstnance
- evidence a administrace
- aktivní volání klientům s nabídkami zaměstnání / brigád
- sepisování smluv, evidence klientů apod
Pracovní doba: po - pá, 4 hodiny denně
Požadavky: SŠ vzdělání, komunikativnost, samostatnost, práce s PC, odolnost vůči stresu
Zaměstnanecké výhody: příplatky za pracovní pohotovost
Zaměstnavatele možno kontaktovat e-mailem, telefonicky nebo osobně (PO-ČT 8:00 - 16:00, PÁ 8.00 - 15:00))

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 140 Kč/hodinu

* povinná položka

Telefon+420 608 822 658