ZpětVycentrovat mapu

Specialisté v oblasti podnikové ekonomie

Nabídka práce na volnou pozici pro KURO Hradec Králové z.s..

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a vysokoškolské vzdělání
  • lokalita: Gagarinova 587/10, Hradec Králové, 50003
  • Přidáno: 5. 11. 2023

Specialisté v oblasti podnikové ekonomie:

UpresnujiciInformace(CZ-ISCO: 26312   Specialisté v oblasti podnikové ekonomie
PROJEKTOVÝ MANAŽER / MANAŽERKA
- Místo výkonu práce: Gagarinova č.p. 587/10
Slezské Předměstí, 500 03  Hradec Králové 3
- PP na dobu určitou (1.9.2019 - 31.12.2021)
- Náplň práce: vedení mezinárodního projektu zaměřeného na vzdělávání mládeže a start-upy, s tím spojená administrativa a vedení mezinárodních teamů
- Požadujeme: VŠ vzdělání,  ideálně v oblasti řízení vzdělávacích institucí, praktické znalosti z oblasti start-upů, propojení na výzkumnou svéru výhodou, svědomitost a pečlivost, znalost AJ, ČJ a ideálně RJ
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: coordinator.kuro@gmail.com

Vyžadované vzdělání: VŠ Magisterské
Hrubá mzda: 14 000 – 20 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon737 977 911