ZpětVycentrovat mapu

Odborní asistenti v administrativě

Nabídka práce na volnou pozici pro Střední odborná škola MORAVA o.p.s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Řehořova 1165/5, Brno, 61800
  • Přidáno: 10. 7. 2024

Odborní asistenti v administrativě:

UpresnujiciInformace(První kontakt e-mailem:

Náplň práce asistentky ředitelky
" zajišťování administrativní agendy dle pokynů ředitelky a zástupkyně školy, kopírování, archivování dokumentů školy, provádí opisování textů z rukopisů a skenuje dokumenty včetně vizuální kontroly, provádí evidenci dokumentů
" zajišťuje organizaci a koordinaci činností kanceláře ředitelky, písemnou a telefonickou komunikaci
" zajišťuje spisovou službu, přijímací řízení
" pomáhá při organizování akcí
" provádí dozor nad žáky
" plní další úkoly zadané ředitelkou a zástupkyní ředitelky školy

Požadujeme:
" velmi dobrá znalost MS Office (Excel, Word)
" komunikační a vyjadřovací schopnosti, příjemné vystupování
" organizační schopnosti
" loajální, důvěryhodná a diskrétní osobnost
" zodpovědnost, samostatnost
" systematický, pečlivý a samostatný přístup k zadaným úkolům
" ochota učit se novým věcem

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)